Urzędnicze Pasożyty

Wędrujący papierowy Wirus

Redakcja napisała opisowy artykuł własny – oparty na prawdziwych dokumentach zabużanina z marca 1990 roku.

http://www.gazetabezprawna.sektor3.wroclaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15:urzednicze-ceregiele

W marcu zabużanin zarejestrował dokumenty w ówczesnym Wydziale Geodezji i Gospodarki Gruntami Urzędu Miejskiego, który później został zlikwidowany. Dokumenty teoretycznie przeszły do Wojewody, którego urzędnicy ponownie „przyglądali się ” zapadłym wyrokom przeciwko sobie czyli Skarbowi Państwa. Przyglądają się do dzisiaj – stosując sztuczki wydłużające zakończenie postępowania.

Wraz z pokrzywdzonym przez poprzednią epokę człowiekiem (już zdążył w 2006 roku umrzeć) pozostały po nim tzw. papiery oraz stosowne procedury w rękach żyjących spadkobierców.

Również opisane były w poprzednim artykule. Co dalej w tej historii i w tej sprawie. Co powzięły „Urzędowe Pasożyty” siedzące w wygodnych krzesłach? Otóż zgrozą powiało w procedurze i czasie. Zamiast wydać właściwe Potwierdzenie do Otrzymania Rekompensaty za mienie zabużańskie – postanowiono w Urzędzie w mieście Wrocławiu po 10 latach „przyglądaniu się dokumentom i wyrokom przekazać sprawę do miasta Olsztyna – do takiej samej komórki obsługującej zabużan.

Trzeba dodać, iż spadkobierca cały czas mieszka we Wrocławiu.

Czy nie jest to już DNO w Państwie PO-pieprzonej organizacji obiegu dokumentów i procedur.

Decyzje i terminy dla zwykłych ludzi to nawet 7 dni na odpowiedź. Dla PAŃSTWA to już prawie 11 lat bezczynności w wydaniu stosownej decyzji.

Może jest to, nie bezczynność tylko BEZCZELNOŚĆ „Państwa Prawa”.

Zainteresowany nasz rodak zwany – zabużaninem (ten już nieżyjący) – swoje dokumenty musiał składać we Wrocławiu. Tak wymusił przepisem rzeczony Urząd Wojewódzki.

Składał tu pozwy we Wrocławskich Sądach celem udokumentowania faktu, że urodził się w ówczesnej Polsce „za Bugiem”. Udowodnił ten fakt mimo, iż „Władze Polskie” wystawiły mu dowód osobisty w którym jako miejsce urodzenia wpisano ZSRR. Dlaczego tak było?

Dlatego, iż tamte „tzw. władze” swoje poglądy i prawo stosowały z Kraju Cynizmu ( w skrócie KC) już nieistniejącej Potęgi i Zwyrodnienia, Polityki i Reżimu (w skrócie PZPR).

Obywatel, Człowiek, RODAK z krwi i kości zwany POLAKIEM – nie istniał. Zasilał osobową statystykę ZSRR. Jakim prawem? Może ktoś nam wyjaśni.

Mimo tego!

Miał i ma prawo do rekompensaty, która przysługuje jego spadkobiercom mieszkającym we Wrocławiu i dlatego z ich wniosków i upoważnienia sprawy odbywały się w tym mieście przez kilka lat.

W tym czasie wrocławskie „Urzędowe Pasożyty” „kombinowały” jak odłożyć sprawę na poletko „pułkownika”. Czyli na półkę.

„Kombinował” też nasz zainteresowany.

Nasz spadkobierca przypadkiem dowiedział się o systemie kontroli tych „Urzędowych Pasożytów”.

Skarga natychmiast pomogła czego wyrazem po kilku wezwaniach było wydane Postanowienie o przesłaniu wszystkich akt z Wrocławia do miasta Olsztyna. Cel – załatwienie sprawy wypłaty rekompensaty dla nieżyjącego już w tym województwie zabużanina. Fakt ten był znany urzędnikom we Wrocławiu w postaci aktu zgonu zabużanina i przejęcia sprawy przez spadkobierców z Wrocławia.

Tak więc spadkobiercy muszą jeździć z Wrocławia do Olsztyna w celu uzyskania wszystkich stosownych informacji lub złożenia chociażby podpisów.

Kółko się zamknęło. Czy te dewiacyjne poczynania kiedyś się skończą.

Nie chcemy takiego Państwa POczwarki, które „żyje sobie a muzom” na koszt pokrzywdzonych przez los zabużan i ich spadkobierców tylko dlatego, że w wielu komórkach różnych urzędów zasiada WIRUS zwany „Urzędowym Pasożytem” (w skrócie „UPa„).

Wirus ten jest mało kompetentny, nieżyczliwy obywatelowi, przebiegły w „spychologii”, bardzo drogi w utrzymaniu, etc.

Czas go wyplenić!

P.S. Tylko kto tego dokona?

Browse

Kalendarz

październik 2021
P W Ś C P S N
« marzec    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategorie

Linki